Консультаційні послуги для Вашого бізнесу

З чого починається робота з нами? З Вашого бажання автоматизувати облік на Вашому підприємстві.

15 років ми займаємось тим, що допомагаємо налаштувати систему обліку наших клієнтів.

За такий період  часу ми впевнено можем сказати, що процес потрібно будувати правильно з самого початку: з того  як вірно заносити номенклатуру, заводити контрагентів, міняти ціни до реалізації продукції та формування звітів  для загальної картини.

Усі наші наші потенційні клієнти, коли приходять до нас вперше, гадають, що в бізнесі вони давно і знають про нього все. Ми не заперечуємо, що ви маєте досвід в тому  як знайти замовника, як продати товар, збільшити клієнтську базу чи дати собі рекламу. Та ви точно не знаєте до кінця, що таке, коли ваша система налаштована правильно і працює на вас, коли нема розуміння конспектувати на листочках чи в журналах, коли за кожну дію відповідає конкретна людина і це можна відслідкувати в програмі, коли чітко розписаний кожен бізнесовий рух.

За робочу практику нам траплялись керівники, які хотіли навести лад в процесі виробництва,  на складі чи в магазинах, не цікавлячись методами  досягнення цих цілей, обгрунтовуючи «Я власник, у мене всім займається бухгалтер, менеджер,  помічник і т.д.». Відверто кажучи, нам не подобається такий підхід, тому що він не такий результативний. Бухгалтери, менеджери, дропери, аудитори сьогодні працюють з  вами, а завтра – на іншому підприємстві, де платять більше. Головний об’єкт, навколо якого все зав’язано-  це власник, бо ніхто не може бути зацікавлений більше в процвітанні бізнесу, ніж людина, яка безпосередньо вкладає в нього гроші. Ми навчимо Вас та Ваших підлеглих всіх тонкощів автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку, але для цього потрібен вирішальний фактор – Ваше бажання вчитись та змінюватись до кращого, щоб йти в ногу з часом та бути попереду конкурентів.

Чим ми можемо бути корисні для Вас?

Фахівці нашої компанії готові надати разові послуги або взяти Вас на обслуговування

Проведення консультацій з вибору програмного забезпечення

Ви у бізнесі новачок і хочете з самого початку побудувати весь процес правильно. Або ж, навпаки, – на бізнес-просторах Ви давно, але зрештою наважились навести порядок у своїй роботі. У Вас є бажання автоматизувати процес, простіше кажучи, навести лад у паперах та коштах, серед покупців та постачальників, та Ви не знаєте з чого почати. Почніть з дзвінка до нас. Наш спеціаліст намагається зрозуміти Ваші бажання та запропонує програмне рішення, яке б підходило саме Вам. Первинна консультація безкоштовна.

Роботи з налаштування та впровадження

Під впровадженням будь-якого програмного продукту розуміється введення системи в експлуатацію, при цьому даний процес може включати декілька етапів. Їх кількість, а також вартість роботи залежить від цілого ряду чинників, в тому числі від специфіки роботи конкретного підприємства, від самого програмного продукту і вимог, що висуває  Замовник.

Впровадження – справа суто професійна і займатися нею повинні фахівці, принаймні на перших етапах роботи.

Супровід зданої в експлуатацію системи, навчання персоналу роботі з системою

Головним нашим завданням завжди було допомогти Вам у Вашому бажанні автоматизувати управлінський та бухгалтерський облік. Просто продати програмний продукт справа не важка, ми ставимо перед собою вищі цілі – отримати задоволеного клієнта, який налагодив свій робочий процес.Як показує багаторічний досвід, простий користувач без спеціальних знань, який з програмою на «Ви», може не знати величезний перелік можливостей, які програмний комплекс містить в собі. А ми знаємо,  і з великим задоволенням передамо набуті знання та навики Вам.

Допрацювання програмного продукту та Індивідуальне програмування

Розробники програмного забезпечення* постійно оновлюють та вдосконалюють свої продукти. В більшості випадків цього достатньо для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку і ведення оперативного управління фірмою. Однак, у багатьох клієнтів виникає потреба в доопрацюванні програми «під себе». Такий попит  пояснюються індивідуальним підходом керівництва підприємств до поставлених завдань.

Програма 1С є досить складною. Тому внести в неї серйозні зміни краще довірити досвідченому  фахівцю. Це допоможе заощадити час, гроші і не нашкодити робочому процесу.

* 1С

Зберігання інформації на віддаленому сервері

Для зберігання Ваших даних у Вас має бути виділене окреме безпечне місце, де б працівники, загугливши, не затягнули ніяких вірусів, де б бухгалтерія не заходила в Однокласники, а діти не грали в улюблені ігри і випадко форматували Вам диск. В один клік уся важлива інформація по ваших продажах/закупках, виробництві, працівниках, заборгованості, заробітній платі і т.д. може бути втрачена. Ми пропонуємо Вам зберігати всю цінну інформацію на нашому сервері, де безпечно, надійно та конфіденційно.

Варіанти співпраці з нами:

 • Разові послуги (250 грн/год)
 • Абон. обслуговування (від 2400грн/міс)

Під разовими послугами розуміється розрахунок по факту за витрачений час.

Абон. обслуговування дає Вам можливість телефонувати нам в будь-який робочий час, задавати запитання, отримувати консультації, навчатись.

Наші клієнти обирають

В залежності від сфери діяльності та специфіки робочого процесу клієнти надають перевагу:

 • Тільки склад

 • 500
 • 1С: Підриємство

 • ESET NOD Antivirus

 • Effector Saver

 • Склад і торгові точки

 • 900
 • 1С: Підриємство 8. Управління торговим підприємством

 • ESET NOD Antivirus

 • Effector saver

 • Агент плюс

 • Склад, торгові точки і виробництво

 • 1300
 • 1С: Підприємство 8. Управління невеликою фірмою

 • ESET NOD Antivirus

 • Effector Saver

 • Агент плюс

* Сума може відрізнятись від зазначеної, в залежності від кількості ПК

Ви не знайшли рішення, яке Вас зацікавило?

Ми сміливо можемо Вас запевнити, що воно у нас є. Відправте нам запит і ми зв’яжемось з Вами
Мінімум 6 символів