MD Officeкомплекс програм з митного законодавства України. Сучасна найпотужніша інформаційна система для зовнішньо-економічній діяльності на пострадянському просторі.

В програмний комплекс MD Office входять:

MD Explorer нормативно-довідкова база, яка містить понад 67,307 документів, як митних органів, так і різних міністерств і відомств, ТН ЗЕД УКТЗЕД, доступні всі зручності властиві роботі в середовищі Windows, унікальні можливості пошуку документів, робота з тематичними підборами.

MD Declaration програма для складання вантажної митної декларації може задовольнити будь-який каприз Ваш та Інспектора. В ній реалізовано таблицю довідки-розрахунку митної вартості прямо під час оформлення ВМД, систему підготовки інвойсів, пряму роботу по внесенню інформації по інвойсу з таблиць MS Excel. Заповнення, друк, перевірка і формування електронної копії ВМД, ДТЗ, листів узгодження, картки акредитації, повідомлення про транзитне переміщення; повна візуалізація бланка ВМД; навчальна система з розрахунку фактурної та митної вартості товару; пошукова система працює з будь-якої графи декларації; використання мережевої бази даних.

MD Form – програма дозволяє оформити документи, супутні митному оформленню: МД-7, CMR, залізничні накладні, провізні відомості, рахунки-фактури, видаткові накладні, прості векселі та інші.

Модуль МЛС програмний модуль, призначений для ведення митного ліцензійного складу. Швидке створення розміщень та випусків зі складу, імпорт даних про товари безпосередньо з бази або електронної копії ВМД, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Модуль МЛС дозволяє:

  • Вести необмежену кількість складів

  • Імпортувати данні про поставку безпосередньо з бази ВМД програми Declaration

  • Імпортувати данні з файлу електронної копії ВМД

  • Створювати електронні та друковані копії руху товару по складу для подання на митницю

  • Формувати звіт про товари на складі та інші звіти

Програмний комплекс MD Office розроблений на базі найсучасніших інформаційних технологій, високопродуктивних баз даних, що забезпечують надійність, стабільність і високу стійкість при роботі з масивами інформації різних обсягів.

Розробники стежать за всіма змінами в митному законодавстві і оперативно вносять зміни в свої програмні продукти.

Ціни на програму “MD Office”

Програмний продукт Включені програми Вартість програм з річним обслуговуванням (грн) Вартість обслуговуввання програм на рік (грн)
MD EXPLORER MD Explorer/ з опцією МС 2070/3469 1660/2695
Установка додаткового робочого місця 495/835 265/569
MD STANDART MD Explorer
МD JokerNet
MD Declaration
4450 3330
Установка додаткового робочого місця 800 560
MD PROFESSIONAL MD Explorer
М
D JokerNet
MD Declaration
MD Form або опція  МС
5415/5849 4075/4365
Установка додаткового робочого місця 1104/1140 787/864
MD ELITE MD Explorer
МD JokerNet
MD Declaration
MD Form
Опція МС
6814 5110
Установка додаткового робочого місця 1444 1091
Опція МС (митний склад) в MD Explorer 1399 1035
Установка додаткового робочого місця 340 304
MD Form 965 745
Установка додаткового робочого місця 304 227

3 робочих місця, термін обслуговування – 1 рік